Marie
- Záviš
Key: D D ·
Orig: D ·
Capo:
·
Time: 4/4 ·
check_box_outline_blankSimplify
chord-pro
www.khmerchords.com/chords/964404
There was a formatting error in your song. Please check for missing brackets or invalid structure.
D A G G GM7 G6
Dost hulím, dost piju a to je špatné.
D A D A
Rád spím a žiju a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Moc chrchlám a plivu a to je špatné.
D A D A
Před kořalkou dám přednost pivu a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Často kleju a nadávám a to je špatné.
D A D A
Nic však nerozbíjím a nervu se a to je dobré.
Ref.:
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Ať mi někdo sklenku piva nalije!
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Nezvednem se až se pivo vypije.
D A G G GM7 G6
Vypije, vypije, Marie.
D A D A
Vypije, vypije, Marie.
D A G G GM7 G6
Fyzicky nepracuji - tohle vylučuji a to je špatné.
D A D A
Nikoho neomezuji, babičky nemorduji a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Před paničkami někdy se zatajuji a to je špatné.
D A D A
Raději sním a masturbuji a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Rád se vychloubám a naparuji a to je špatné.
D A D A
Nikam se necpu, nikam nekandiduji a to je dobré.
Ref.:
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Ať mi někdo sklenku piva nalije!
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Nezvednem se až se pivo vypije.
D A G G GM7 G6
Vypije, vypije, Marie.
D A D A
Vypije, vypije, Marie.
D A G G GM7 G6
Rybiček v akváriu vůbec si nevšímám a to je špatné.
D A D A
Ale o ty kameny v té vodě se zajímám a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Kytky na zahradě vůbec nezálívám a to je špatné.
D A D A
Ostatním zahrádkářům zalévání nezazlívám a to je dobré.
D A G G GM7 G6
Často z balkónu dolů na zem močím a to je špatné.
D A D A
Potom se na balkóně omluvně točím a to je dobré.
Ref.:
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Ať mi někdo sklenku piva nalije!
D A
Co je dobré a co špatné, Marie?
Hmi G
Nezvednem se až se pivo vypije.
D A G G GM7 G6
Vypije, vypije, Marie.
D A D A
Vypije, vypije, Marie.











